Hokejový turnaj v ŽATCI

Hokejový turnaj v ŽATCI

Hokejový turnaj v ŽATCI - ( kontakt pro přihlášení na konci ! )

Turnaj v Žatci bude pořádán historicky poprvé a půjde o amatérský turnaj ve kterém chceme vytvořit 4 skupiny po 3 týmech. První dva z každé skupiny budou dále postupovat do čtvrtfinále, semifinále, finále a nezapomeneme ani na zápas o 3. místo. Poslední ze skupiny si tedy zahrajeme minimálně 2 zápasy. Zvolili jsme tento způsob, kdy skupiny budou předem nalosované a budou se hrát postupně, aby hráči z ostatních skupin nemuseli čekat na dlouhé pauzy mezi zápasy (tzn. nejdříve se odehraje skupina A, poté B, C, D). Postupující, ale samozřejmě i poražení budou mít před čtvrtfinále pauzu kterou mohou vyplnit občerstvením které bude k dispozici v rámci startovného a také místnost "šatnu" kterou můžou využít jako zázemí uvnitř Žatecké radnice. Zde mohou mít uschovány převlečení a výstroj v době, kdy hrát nebudou. Každému zúčastněnému tedy bude poskytnuto zázemí a občerstvení.

Systém turnaje:
-- 4 x tříčlenné skupiny (A, B, C, D)

-- hrací čas bude 2 x 6 minut polohrubého hracího času (bude vysvětleno na místě - přerušení jen v případě vyloučení či jiného vážnějšího přestupku, nebo po vstřeleném gólu)

-- hráči v poli : 3+1 (maximální počet hráčů v týmu 6+1)
Střídání bude dovoleno pouze při přerušení které bude pouze v případě vstřeleného gólu, nebo vyhozeného puku mimo kluziště

Pravidla: Jde o amatérský turnaj, takže bude k dispozici rozhodčí, který bude dohlížet na hru, která bude doufejme probíhat v rámci fair-play. Budou se udělovat minutová vyloučení za vážnější přestupek nebo úmyslné vyhození puku mimo kluziště. V případě, že někdo vážně poruší určitý pravidlový kodex a půjde tvrdě proti fair-play může hrozit vyřazení dotyčného z celého turnaje, doufáme že k této variantě nedojde.

Každý hráč bude muset mít povinně hokejovou helmu, rukavice a holenní chrániče. Zbytek vystroje je na uvážení a zcela DOBROVOLNÝ. Aby se předešlo různým znevýhodněnim, úmyslné srážení a naražení na mantinel budou tvrdě trestány až vyloučením z celého turnaje. Bezpečnost především.
Brankář musí mít kompletní výstroj.

Pro brankáře máme k dispozici 1-2 výstroje, dále podle počtu týmů můžeme nabídnout jednoho externího golmana kterého může využít tým, který ve svém okruhu žádného nenajde. Přednost ovšem mají ty týmy, které mají svého golmana s výstrojí.

Startovné - startovné bude ve výši 800 Kč za celý tým

Výhra: Každý tým, který se umístí na 1-4. místě získá hodnotné ceny. Pro vítěze je připravena speciání výhra která bude oznámena během měsíce února. Nikdo nebude odcházet s prázdnou ani týmy které se umístí v poli poražených.

Každý tým obdrží žetony, za které mu bude poskytnuto dané občerstvení v kiosku. V zázemí bude připraveno pohoštění v rámci vybraného ovoce a teplého nápoje.

Místo konání:

Turnaj bude pořádán na kluzišti které se nachází na Žateckém náměstí. Pro tento den bude uzavřeno do odpoledních hodin z důvodu pořádání hokejového turnaje.

Přihlášky zasílejte textově na email: jakub.grezo@gmail.com
na mobilní telefon: 774 090 903 - Jakub Grežo
739 237 575 - Patrik Koutník
Název týmu + počet hráčů + je nebo není golman s výstrojí (jak bylo psáno, přednost mají týmy s golmanem)

facebook událost:https://www.facebook.com/events/744527129074816/